-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Dysk SSD 256GB P210 500/400 MB/s SATA III 2,5
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
P210S256G25
Εξαντλημένα
238.99
| Εισάγετε το email σας |
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Μη διαθέσιμο
|
| Βάρος: | 0.065 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 814914026809 |
Dysk SSD Patriot P210
| Informacje o produkcie | |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 256 GB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Prędkość odczytu | 500 MB/s |
| Prędkość zapisu | 400 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 50000 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 30000 K |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 7 mm |
| Szerokość | 70 mm |
| Głębokość | 100 mm |
| Waga | 46 g |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
36 mies.
Format szerokości:
2,5'' (SFF)
Typ dysku:
SSD
Typ napędu:
Wewnętrzny
- Οι μάρκες μας