-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Dysk Basic 1TB 2,5 STJL1000400 Grey
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
STJL1000400
Εξαντλημένα
434.80
| Εισάγετε το email σας |
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Μη διαθέσιμο
|
| Βάρος: | 0.2 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 3660619408245 |
Dysk Seagate Basic zapewnia proste tworzenie kopii zapasowych za pomocą funkcji przeciągania i upuszczania plików w lekkiej, kompaktowej konstrukcji. Efekt? Dostarcza Twojemu komputerowi do 5 TB dodatkowej pamięci masowej w przenośnym dysku twardym, który idealnie sprawdza się w podróży.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Basic |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 117 mm |
| Szerokość | 80 mm |
| Głębokość | 14.8 mm |
| Waga | 0.17 g |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Rękojmia
Gwarancja:
24 mies.
Format szerokości:
2,5'' (SFF)
Typ dysku:
HDD
Typ napędu:
Zewnętrzny
- Οι μάρκες μας