-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Dyktafon Pióro DVT1600
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
Phil-DVT1600
358.63
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
30
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.089 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 855971006854 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
| Informacje o produkcie | |
| Pamięć wewnętrzna | 32 GB |
| Maks. czas nagrywania | 129 h |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Typ kart pamięci | Nie dotyczy |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 8 h |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
145 x 15 x 11 mm |
| Waga | 24 g |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
24 mies.
Czytnik kart pamięci:
Nie
Typ kart pamięci:
Nie dotyczy
- Οι μάρκες μας