-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
Dyktafon DVT 2075
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
30
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.12 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 855971006984 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Dyktafon DVT 2075
Profesjonalne nagrywanie w prosty sposób z bogatym dźwiękiem stereo
Urządzenie Philips VoiceTracer DVT2075 zostało zaprojektowane do nagrywania wywiadów, spotkań i rozmów z doskonałą czystością dźwięku. Dzięki wysokiej jakości mikrofonom stereo, wielu formatom nagrywania, wydłużonej żywotności akumulatora i możliwości rozszerzenia pamięci jest to inteligentny wybór dla użytkowników, którzy oczekują więcej niż może zaoferować smartfon. W połączeniu z oprogramowaniem Sembly AI Notes nagrania można szybko i dokładnie przetworzyć na tekst.
Najwyższej jakości dźwięk stereo
- Dwa mikrofony o wysokiej czułości zapewniają naturalny dźwięk stereo
- Obsługa formatów MP3 i PCM ułatwiająca udostępnianie lub bezstratne nagrywanie
- Wstępnie ustawione sceny audio optymalizują ustawienia audio w każdej sytuacji nagrywania
Intuicyjna obsługa
- Nagrywanie aktywowane głosem do obsługi bez użycia rąk
- Pliki z oznaczeniem czasu dla łatwej organizacji i nawigacji
- Obsługa jednym przyciskiem umożliwiająca natychmiastowe rozpoczęcie nagrywania
Gotowy do użycia, kiedy tylko chcesz
- 8 GB pamięci wewnętrznej i gniazdo kart microSD dla zwiększenia pojemności
- Akumulator zapewnia do 35 godzin nagrywania
- Oprogramowanie Sembly AI Notes zamienia nagrania na transkrypcje i streszczenia
| Informacje o produkcie | |
| Pamięć wewnętrzna | 8 GB |
| Maks. czas nagrywania | 270 h |
| Przekątna ekranu | 1,44" |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC ( >32GB) SDHC (4GB - 32GB) SD (8MB - 4GB) |
| Odtwarzane formaty audio | PCM WAV MP3 |
| Częstotliwość próbkowania |
|
| Zakres częstotliwości |
200 Hz - 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | Brak |
| Funkcje specjalne |
|
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 35 h |
| Kolor | Grafitowy |
| Wymiary |
39,5 x 115 x 15 mm |
| Waga | 51 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
- Οι μάρκες μας