-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Contac Silent 12 (120mm, TDP 150W)
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
CL-P039-AL12BL-A
149.09
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
4
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.72 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 841163067536 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
| Informacje o produkcie | |
| Podstawka / Blok CPU | Aluminiowo-Miedziany |
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | LGA775 LGA1150 Socket FM2 Socket AM4 Socket FM1 LGA1151 Socket AM2 Socket AM2+ Socket AM3+ LGA1155 LGA1156 LGA1366 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1500 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 500 obr./min |
| Przepływ powietrza | 74.33 cfm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Ilość rurek Heatpipe | 4 |
| Poziom hałasu | 28.8 dB |
| Wymiary |
153 x 127 x 75.3 mm |
| Waga | 700 g |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Rękojmia
Gwarancja:
24 mies.
Rodzaj chłodzenia:
Aktywne
Liczba wentylatorów:
1
Gniazdo procesora:
LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1156, LGA1366, LGA775, Socket AM2, Socket AM2+, Socket AM3+, Socket AM4, Socket FM1, Socket FM2
- Οι μάρκες μας