-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Chłodzenie wodne Silent Loop 3 360mm AIO
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
BW025
637.36
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
11
Τεμ.
|
| Βάρος: | 2.81 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4260052192542 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Chłodzenie wodne Silent Loop 3 360mm AIO
Silent Loop 3 360mm to praktycznie niesłyszalne i ekstremalnie wydajne chłodzenie wodne typu All-in-One z najnowocześniejszą technologią. Silent Loop 3 to uosobienie niemieckiego sprzętu, który ucieleśnia to, z czym kojarzy się be quiet!
- Wysoce zaawansowana konstrukcja bloku chłodzącego
- Wydajna 3-komorowa konstrukcja pompy znacznie redukuje turbulencje i hałas
- Wyciszona i regulowana pompa z 6-biegunowym silnikiem
- 3 wysokoobrotowe wentylatory Silent Wings 4 120mm PWM z narożnikami do radiatorów dla praktycznie niesłyszalnej pracy
- Ekstremalnie wysoka wydajność chłodzenia
- Elegancka konstrukcja premium z dyskretnym podświetleniem ARGB
- Łatwo dostępny port do napełniania i dołączona butelka płynu chłodzącego zapewniają długą żywotność
- Elastyczne węże w oplotach i wygodny montaż zapewniają łatwą obsługę
- Koncepcja produktu, projekt i kontrola jakości w Niemczech
| Informacje o produkcie | |
| Podstawka / Blok CPU | Miedź-Nikiel |
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | LGA1200 LGA1851 LGA1700 Socket TR4 Socket TR5 Socket AM4 Socket AM5 Socket sTRX4 LGA1150 LGA1151 LGA1155 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2500 obr./min |
| Podświetlenie | ARGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Cieczą |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Poziom hałasu | 38.8 dB |
| Wymiary |
|
| Waga | 1.77 kg |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
36 mies.
Rodzaj chłodzenia:
Aktywne
Liczba wentylatorów:
3
Gniazdo procesora:
LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1200, LGA1700, LGA1851, Socket AM4, Socket AM5, Socket sTRX4, Socket TR4, Socket TR5
- Οι μάρκες μας