-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
Chłodzenie wodne CPU MasterLiquid Core Nex 360 ARGB czarne
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
30
Τεμ.
|
| Βάρος: | 2.27 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4719512162002 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Chłodzenie wodne CPU MasterLiquid Core Nex 360 ARGB czarne
DWUKOMOROWA POMPA
Nasz opatentowany, dwukomorowy projekt zapewnia kompaktowe chłodzenie o wydajnej i niezawodnej pracy.
INNOWACYJNY DESIGN
Pokrywa pompy z efektem lustra nieskończoności dodaje stylowego podświetlenia i nowoczesnego charakteru całej konfiguracji.
ELASTYCZNA, KONFIGUROWALNA KONSTRUKCJA POMPY
Zaprojektowana z myślą o partnerach SI - obrotowa górna pokrywa pompy umożliwia pełną personalizację z własnym logo, grafiką lub tekstem, nadając zestawowi indywidualny charakter.
ŁATWY MONTAŻ
Dzięki fabrycznie zamontowanym wentylatorom, uproszczonemu okablowaniu, nałożonej paście termoprzewodzącej oraz wstępnie zamontowanym uchwytom instalacja jest szybka, czysta i bezproblemowa.
UNIWERSALNA KOMPATYBILNOŚĆ GNIAZD
Szeroka zgodność z gniazdami procesorów Intel oraz AMD.
OPTYMALNA DŁUGOŚĆ WĘŻY
Węże o długości 400 mm umożliwiają łatwy montaż chłodzenia w dowolnej orientacji.
| Informacje o produkcie | |
| Podstawka / Blok CPU | Miedziany |
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | LGA1155 LGA1851 LGA1700 LGA1200 LGA1156 Socket AM4 Socket AM5 LGA1150 LGA1151 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1750 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 650 obr./min |
| Przepływ powietrza | 71.9 cfm |
| Podświetlenie | ARGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Cieczą |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 7-pin |
| Poziom hałasu | 27.2 dB |
| Wymiary |
|
| Oznaczenia | |
- Οι μάρκες μας