-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
Chłodzenie wodne - AIO TH360 V3 Ultra ARGB
| Εισάγετε το email σας |
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Μη διαθέσιμο
|
| Βάρος: | 2.302 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4711658545978 |
TH360 V3 Ultra ARGB Sync chłodzenie cieczą AIO
TH360 V3 Ultra ARGB Sync posiada stylową, kwadratową głowicę pompy z wyświetlaczem LCD o przekątnej 3,95 oraz zdejmowaną górną pokrywę, którą można obrócić, aby dopasować orientację do konfiguracji komputera. Dzięki innowacyjnej funkcji AI Forge można łatwo tworzyć spersonalizowane tła.
Konstrukcja wentylatorów w jednej ramie (single-frame) zapewnia lepsze zarządzanie okablowaniem i ułatwia montaż. W połączeniu z wysokowydajnymi wentylatorami ARGB, osiągającymi prędkość do 2500 obr./min, zestaw oferuje wyjątkowo wydajne chłodzenie.
| Informacje o produkcie | |
| Podstawka / Blok CPU | Miedziany |
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | LGA1150 LGA1156 LGA1151 LGA1155 LGA1200 Socket AM4 LGA1700 LGA1851 Socket AM5 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2500 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 500 obr./min |
| Przepływ powietrza | 85.29 cfm |
| Podświetlenie | ARGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Cieczą |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| TDP | 365 W |
| Wymiary |
Radiator : 397 × 120 × 27 mm |
| Oznaczenia | |
- Οι μάρκες μας