-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Chłodzenie wodne - AIO TH360 V2 Ultra EX ARGB LCD
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
CL-W415-PL12SW-A
684.62
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
1
Τεμ.
|
| Βάρος: | 2.61 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4711475641372 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Chłodzenie wodne - AIO TH360 V2 Ultra EX ARGB LCD
| Informacje o produkcie | |
| Podstawka / Blok CPU | Miedziany |
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | LGA2011-3 LGA1156 LGA1200 LGA1700 Socket AM2 Socket AM2+ Socket AM3 Socket AM3+ Socket AM4 Socket FM1 Socket FM2 LGA1150 LGA1151 LGA1155 LGA2066 LGA2011 LGA1851 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2000 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 500 obr./min |
| Przepływ powietrza | 204 cfm |
| Podświetlenie | ARGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Cieczą |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Wentylator | 12 cm |
| Poziom hałasu | 28.5 dB |
| Wymiary |
|
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Rękojmia
Gwarancja:
24 mies.
Rodzaj chłodzenia:
Aktywne
Liczba wentylatorów:
3
Gniazdo procesora:
LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1156, LGA1200, LGA1700, LGA1851, LGA2011, LGA2011-3, LGA2066, Socket AM2, Socket AM2+, Socket AM3, Socket AM3+, Socket AM4, Socket FM1, Socket FM2
- Οι μάρκες μας