-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
Chłodzenie wodne - AIO TH360-S V3 ARGB
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
10
Τεμ.
|
| Βάρος: | 2.3 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4711658545930 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
TH360-S V3 ARGB Sync chłodzenie cieczą AIO
TH360-S V3 ARGB Sync posiada stylową, kwadratową głowicę pompy z segmentowym wyświetlaczem LCD oraz zdejmowaną górną pokrywę, którą można obrócić, aby dopasować orientację do konfiguracji komputera.
Konstrukcja wentylatorów w jednej ramie (single-frame) zapewnia lepsze zarządzanie okablowaniem i ułatwia montaż. W połączeniu z wysokowydajnymi wentylatorami ARGB, osiągającymi prędkość do 2500 obr./min, zestaw zapewnia wyjątkowo wydajne chłodzenie.
| Informacje o produkcie | |
| Podstawka / Blok CPU | Miedziany |
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | LGA1155 LGA1151 LGA1150 LGA1156 LGA1200 Socket AM5 Socket AM4 LGA1700 LGA1851 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2500 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 500 obr./min |
| Podświetlenie | ARGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Cieczą |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin 3-pin |
| TDP | 365 W |
| Wymiary |
Radiator : 397 × 120 × 27 mm |
| Oznaczenia | |
- Οι μάρκες μας