-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
Chłodzenie wodne - AIO LA360 ARGB
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
5
Τεμ.
|
| Βάρος: | 1.91 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4711658540263 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Chłodzenie wodne LA360 ARGB Sync AIO Liquid Cooler
Chłodzenie wodne LA360 ARGB Sync AIO wyróżnia się charakterystycznym, gamingowym blokiem wodnym RGB, który nadaje jej wyrazisty wygląd. Wyposażona w trzy wydajne wentylatory ARGB 120 mm o prędkości do 2500 obr./min, zapewnia wyjątkową wydajność chłodzenia. Dzięki fabrycznie zamontowanym wentylatorom na radiatorze i konstrukcji Daisy-Chain, instalacja jest prostsza, a okablowanie jest doskonale zorganizowane.
| Informacje o produkcie | |
| Podstawka / Blok CPU | Miedziany |
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | LGA2011-3 LGA2066 LGA1851 LGA1200 Socket AM3 Socket AM3+ Socket AM4 Socket AM5 LGA1150 LGA1151 LGA1155 LGA1156 LGA2011 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2500 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 600 obr./min |
| Przepływ powietrza | 79.3 cfm |
| Podświetlenie | ARGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Cieczą |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin 3-pin |
| TDP | 360 W |
| Poziom hałasu | 38.35 dB |
| Wymiary |
|
| Oznaczenia | |
- Οι μάρκες μας