-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Chłodzenie procesora UX 200 ARGB Lightning (120mm, TDP130W)
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
CL-P065-AL12SW-A
142.87
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
5
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.78 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4713227521604 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
| Informacje o produkcie | |
| Podstawka / Blok CPU | Miedziany |
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | LGA1155 Socket AM2 LGA1151 LGA1156 LGA775 LGA1150 Socket FM2 Socket AM2+ Socket AM3 Socket AM3+ Socket AM4 Socket FM1 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1500 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 300 obr./min |
| Przepływ powietrza | 43.34 cfm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Ilość rurek Heatpipe | 4 |
| Poziom hałasu | 26.33 dB |
| Wymiary |
127 x 76 x 153,5 mm |
| Waga | 770 g |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Rękojmia
Gwarancja:
24 mies.
Rodzaj chłodzenia:
Aktywne
Liczba wentylatorów:
1
Gniazdo procesora:
LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1156, LGA775, Socket AM2, Socket AM2+, Socket AM3, Socket AM3+, Socket AM4, Socket FM1, Socket FM2
- Οι μάρκες μας