-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Chłodzenie procesora - TOUGHAIR 710 (TDP 250W, 140mm*2, 7x 6mm Miedź
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
CL-P117-CA14BL-A
434.83
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
2
Τεμ.
|
| Βάρος: | 1.725 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4713227538701 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
| Informacje o produkcie | |
| Podstawka / Blok CPU | Aluminium |
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | LGA1200 LGA2011 LGA2011-3 LGA1700 Socket AM4 Socket AM5 LGA1150 LGA1151 LGA1155 LGA1156 LGA2066 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1400 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 300 obr./min |
| Przepływ powietrza | 81.96 cfm |
| Podświetlenie | Nie |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Wentylator | 14 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Ilość rurek Heatpipe | 7 |
| TDP | 250 W |
| Poziom hałasu | 23.9 dB |
| Wymiary |
148,6 x 146,6 x 188,5 mm |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
24 mies.
Rodzaj chłodzenia:
Aktywne
Liczba wentylatorów:
2
Gniazdo procesora:
LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1156, LGA1200, LGA1700, LGA2011, LGA2011-3, LGA2066, Socket AM4, Socket AM5
- Οι μάρκες μας