-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Chłodzenie procesora MAG CORELIQUID A13 240 240mm ARGB /306-7ZWCA11-L80
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
MAG CORELIQUID A13 240
334.38
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
14
Τεμ.
|
| Βάρος: | 2.051 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4711377273763 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
- Minimalistyczny design: Przyjęcie filozofii prostoty, z czystymi liniami, które ucieleśniają istotę mniej znaczy więcej.
- Konstrukcja pierścienia łopatkowego: Skupia przepływ powietrza i redukuje hałas.
- Konstrukcja wentylatora wykorzystuje łożyska Rifle, które skutecznie redukują hałas wentylatora i wydłużają żywotność.
- ARGB GEN2: Dostosuj idealne efekty świetlne dla siebie za pośrednictwem MSI CENTER.
- Rurki EPDM: Trwałe i skuteczne w zapobieganiu parowaniu chłodziwa.
- Wstępnie zainstalowane wentylatory: Oszczędzają czas instalacji gracza i poprawiają wrażenia z montażu.
- Łatwa instalacja: Wstępnie zainstalowany uchwyt Intel (1700/1851)
| Informacje o produkcie | |
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 Socket AM5 LGA1700 LGA1851 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2000 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 500 obr./min |
| Przepływ powietrza | 62.6 cfm |
| Podświetlenie | ARGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Cieczą |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 3-pin |
| Poziom hałasu | 31.1 dB |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary |
|
| Waga | 1.65 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
36 mies.
Rodzaj chłodzenia:
Aktywne
Liczba wentylatorów:
2
Gniazdo procesora:
LGA1700, LGA1851, Socket AM4, Socket AM5
- Οι μάρκες μας