-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Chłodzenie procesora MAG COREFROZR AA13
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
MAG COREFROZR AA13
176.89
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
30
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.836 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4711377345743 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Chłodzenie procesora MAG COREFROZR AA13
- Łopatki typu CycloBlade7: skupiają przepływ powietrza i redukują hałas.
- W konstrukcji wentylatora zastosowano łożyska typu Rifle, które skutecznie redukują hałas wentylatora i wydłużają jego żywotność.
- Podświetlenie ARGB: stwórz idealne efekty świetlne za pomocą aplikacji MSI CENTER.
| Informacje o produkcie | |
| Podstawka / Blok CPU | Miedziany |
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 Socket AM5 LGA1700 LGA1851 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2070 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 510 obr./min |
| Przepływ powietrza | 62.6 cfm |
| Podświetlenie | ARGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Ilość rurek Heatpipe | 4 |
| TDP | 240 W |
| Poziom hałasu | 30.11 dB |
| Wymiary |
|
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
36 mies.
Rodzaj chłodzenia:
Aktywne
Liczba wentylatorów:
1
Gniazdo procesora:
LGA1700, LGA1851, Socket AM4, Socket AM5
- Οι μάρκες μας