-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Chłodzenie procesora CNPS9X ECO DS
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
CNPS9X ECO DS
111.84
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
28
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.74 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 8800263650705 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
| Informacje o produkcie | |
| Podstawka / Blok CPU | Miedziany |
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 Socket AM5 LGA1700 LGA1851 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2100 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 600 obr./min |
| Przepływ powietrza | 571 cfm |
| Podświetlenie | Nie |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Ilość rurek Heatpipe | 4 |
| TDP | 190 W |
| Poziom hałasu | 314 dB |
| Wymiary |
155 x 120 x 71 mm |
| Waga | 498 g |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
24 mies.
Rodzaj chłodzenia:
Aktywne
Liczba wentylatorów:
1
Gniazdo procesora:
LGA1700, LGA1851, Socket AM4, Socket AM5
- Οι μάρκες μας