-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Chłodzenie CPU Pure Rock 3 PRO BK042 czarne
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
BK042
239.14
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
14
Τεμ.
|
| Βάρος: | 1.34 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4260052192511 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Chłodzenie CPU Pure Rock 3 PRO BK042 czarne
Zwiększ wydajność chłodzenia swojej konfiguracji dzięki imponująco wysokiej wydajności chłodzenia Pure Rock Pro 3 Black i specjalnie zaprojektowanym wentylatorom Pure Wings 3.
- Imponująco wysoka wydajność chłodzenia dla nowoczesnych procesorów
- 6 czarnych, wydajnych 6-milimetrowych rurek cieplnych z niklowaną podstawą
- 2 zoptymalizowane wentylatory Pure Wings 3 120mm PWM z wylotem powietrza w kształcie lejka
- Osiąga tylko 34,8dB(A) przy maksymalnej prędkości wentylatora
- Wysoka kompatybilność z RAM i VRM dzięki kompaktowej konstrukcji
- Instalacja jest niezwykle prosta dzięki intuicyjnemu zestawowi montażowemu
- Kompatybilny z pastami termoprzewodzącymi na bazie ciekłego metalu
- Elegancki wygląd w całkowicie czarnym designie
| Informacje o produkcie | |
| Podstawka / Blok CPU | Miedź-Nikiel |
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 Socket AM5 LGA1150 LGA1151 LGA1155 LGA1200 LGA1700 LGA1851 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2000 obr./min |
| Przepływ powietrza | 59.6 cfm |
| Podświetlenie | Nie |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Ilość rurek Heatpipe | 6 |
| TDP | 250 W |
| Poziom hałasu | 34.8 dB |
| Wymiary |
155 x 124 x 139 mm |
| Waga | 1.077 kg |
| Video | |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
36 mies.
Rodzaj chłodzenia:
Aktywne
Liczba wentylatorów:
2
Gniazdo procesora:
LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1200, LGA1700, LGA1851, Socket AM4, Socket AM5
- Οι μάρκες μας