-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Chłodzenie CPU Hyper 212 Spectrum V3
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
RR-S4NA-17PA-R1
92.54
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
30
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.735 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4719512132128 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Chłodzenie CPU Hyper 212 Spectrum V3
Cooler Master wprowadza na rynek Hyper 212 Spectrum V3, nową wersję popularnego poprzednika, 212 Spectrum.
- Wentylator Spectrum 120 ARGB wentylator ARGB 120 mm Spectrum, kompatybilny z płytami głównymi RGB Asus Aura, ASRock RGB, GIGABYTE oraz MSI.
- Ulepszone uchwyty montażowe przeprojektowane mocowania upraszczają instalację na najnowszych dostępnych platformach.
- Niklowane rurki cieplne 4 rurki cieplne z wykończeniem z niklowanej miedzi w kolorze srebrnym zapewniają wyjątkową wydajność chłodzenia oraz estetykę.
- Szeroka kompatybilność kompaktowa wysokość 152 mm zaprojektowana z myślą o zgodności z wieloma obudowami, bez utraty wydajności.
- Technologia bezpośredniego kontaktu technologia Direct Contact maksymalizuje powierzchnię styku oraz efektywność wymiany ciepła.
| Informacje o produkcie | |
| Podstawka / Blok CPU | Miedziany |
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | LGA1150 LGA1156 Socket AM4 LGA1700 LGA1851 LGA1200 LGA1151 LGA1155 Socket AM5 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1750 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 650 obr./min |
| Przepływ powietrza | 71.93 cfm |
| Podświetlenie | ARGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Ilość rurek Heatpipe | 4 |
| Poziom hałasu | 27.2 dB |
| Wymiary |
152 x 73 x 124 mm |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
24 mies.
Rodzaj chłodzenia:
Aktywne
Liczba wentylatorów:
1
Gniazdo procesora:
LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1156, LGA1200, LGA1700, LGA1851, Socket AM4, Socket AM5
- Οι μάρκες μας