-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Chłodzenie CPU Dark Rock 5 BK035
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
BK035
Εξαντλημένα
366.66
| Εισάγετε το email σας |
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Μη διαθέσιμο
|
| Βάρος: | 1.25 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4260052190739 |
Chłodzenie CPU Dark Rock 5 BK035
Dark Rock 5 to kompaktowe uosobienie wyjątkowo wysokiej wydajności chłodzenia i dużej kompatybilności. Dzięki łatwej instalacji i cichym wentylatorom jest przeznaczony dla wszystkich zapalonych graczy.
- 6 zaawansowanych, wysokowydajnych rurek cieplnych.
- Wentylator Silent Wings 4 120mm PWM zapewniający idealne ciśnienie powietrza i praktycznie niesłyszalną pracę.
- Wysoka kompatybilność RAM i VRM dzięki asymetrycznej konstrukcji i wycięciom na radiatorze.
- Osiąga tylko 29,8dB(A) przy maksymalnej prędkości obrotowej wentylatora.
- Specjalna czarna powłoka z cząstkami ceramicznymi zapewnia doskonałe przenoszenie ciepła i elegancki wygląd.
- Możliwość instalacji drugiego, opcjonalnego wentylatora wylotowego, aby uzyskać jeszcze wyższe ciśnienie powietrza.
| Informacje o produkcie | |
| Podstawka / Blok CPU | Miedziany |
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | LGA1700 LGA1200 LGA1151 LGA1155 Socket AM4 Socket AM5 LGA1150 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2100 obr./min |
| Przepływ powietrza | 55 cfm |
| Podświetlenie | Nie |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Ilość rurek Heatpipe | 6 |
| TDP | 210 W |
| Poziom hałasu | 29.8 dB |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary |
|
| Waga | 1.013 kg |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
36 mies.
Rodzaj chłodzenia:
Aktywne
Liczba wentylatorów:
1
Gniazdo procesora:
LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1200, LGA1700, Socket AM4, Socket AM5
- Οι μάρκες μας