-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
Aparat słuchowy HA 50
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
4
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.032 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4211125641092 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Aparat słuchowy HA 50
Szczególnie dyskretny aparat słuchowy o rozszerzonym zakresie częstotliwości
Dzięki ergonomicznemu dopasowaniu za uchem, aparat słuchowy HA 50 firmy Beurer jest szczególnie dyskretny i ledwo widoczny. Głośność dźwięków w pomieszczeniach i na zewnątrz jest wzmacniana i odtwarzana z niskim poziomem szumów, wspierając w ten sposób osoby z niedosłuchem.
- 3 końcówki do indywidualnego dopasowania do przewodu słuchowego
- Wyrób medyczny
- Stosowanie w lewym lub prawym uchu
- Ergonomiczne wyprofilowanie za uchem
- Z praktycznym akumulatorem zamiennym
- Odtwarzanie bez zakłóceń
- Idealne rozwiązanie w przypadku niedosłuchu
- Wzmacnia głośność wszystkich dźwięków w pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Zauszny - BTE |
| Zakres częstotliwości |
100 - 6000 Hz |
| Maksymalne wzmocnienie | 45 dB |
| Maksymalna głośność | 132 dB |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 60 h |
| Kolor | Skóry |
| Wymiary |
1.5 x 2.7 x 4 cm |
| Waga | 44 g |
| Akcesoria w zestawie |
3 x Końcówka douszna |
| Oznaczenia | |
- Οι μάρκες μας