-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Aparat słuchowy HA 20
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
HA20
Εξαντλημένα
91.96
| Εισάγετε το email σας |
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Μη διαθέσιμο
|
| Βάρος: | 0.04 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4211125641061 |
HA 20 Aparat słuchowy
Ergonomiczny aparat słuchowy z dopasowaniem do przewodu słuchowego
Aparat słuchowy Single HA 20 firmy Beurer zapewnia doskonałe wsparcie osobom cierpiącym na niedosłuch. Można go indywidualnie dopasować do przewodu słuchowego i wzmacniać głośność wszystkich dźwięków w pomieszczeniach i na zewnątrz.
- 3 końcówki do indywidualnego dopasowania do przewodu słuchowego
- Wyrób medyczny
- Idealne rozwiązanie w przypadku niedosłuchu
- Wzmacnia głośność wszystkich dźwięków w pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz
- Indywidualne dopasowanie do przewodu słuchowego
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Zauszny - BTE |
| Zakres częstotliwości |
200-5000 Hz |
| Maksymalne wzmocnienie | 45.5 dB |
| Maksymalna głośność | 132 dB |
| Zasilanie | Bateria PR48 (675) |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 75 h |
| Kolor | Skóry |
| Wymiary |
2.7 x 4.2 x 4.2 cm |
| Waga | 50 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
36 mies.
- Οι μάρκες μας