-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
Adapter USB-C/HDMI 2.0 Classic - 2PC54AA#ABB
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
12
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.088 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 191628755141 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Przejściówka HP Pavilion USB-C na HDMI 2.0 (2PC54AA)
Zamieszczaj swoje treści na wyświetlaczu za pomocą adaptera, który łączy komputer ze złączem USB-C z urządzeniami wyposażonymi w port HDMI.
Udostępniaj filmy w wysokiej rozdzielczości i dźwięk z komputera przenośnego lub tabletu na zewnętrznym monitorze, telewizorze lub projektorze za pomocą przejściówki HP z USB-C na HDMI.
Podłączenie jednym przewodem
Możliwość wyświetlania na monitorze, projektorze lub telewizorze poprzez port HDMI.
Gotowe do użycia
Łatwy do przenoszenia adapter umożliwiający wyświetlanie treści z komputera w dowolnym miejscu.
Obsługuje rozdzielczość 4K
Możliwość wyświetlania treści w rozdzielczości 4K na telewizorach oraz monitorach.
| Informacje o produkcie | |
| Długość przewodu | 6.7 cm |
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Komputerowy Wideo |
| Złącza #1 | HDMI Typ A Żeńska |
| Złącza #2 | USB Typ C Męska |
| Standard | HDMI Premium High Speed with Ethernet (2.0) |
| Wymagania sprzętowe |
Dostępny port USB-C |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
25 x 11 x 150 mm |
| Waga | 0.02 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
Rozdzielczość (maksymalna): 4096 × 2160 przy 60 Hz |
| Oznaczenia | |
- Οι μάρκες μας