-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Zestaw do brody, nosa i uszu 05606-308
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
05606-308
71.40
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
18
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.4 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 0043917002736 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
WYSOKIEJ JAKOŚCI OSTRZE
Precyzyjne, stalowe ostrze zapewnia szybkie i łatwe cięcie.
ŁATWE PRZYCINANIE
Zestaw do przycinania brody oraz usuwania włosów z uszu i nosa.
WYGODNE PRZECHOWYWANIE
Dedykowana podstawka do wygodnego przechowywania.
| Informacje o produkcie | |
| Zastosowanie | Nos Zarost Uszy |
| Zasilanie | Akumulator |
| Min. długość strzyżenia (zarost) | 0.5 mm |
| Stosowanie na sucho | Tak |
| Szerokość ostrza | 30 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Srebrny |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
24 mies.
Stosowanie na sucho:
Tak
- Οι μάρκες μας