-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Wentylator Pure Wings 3 140 mm PWM
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
BL108
210.08
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
22
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.215 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4260052190807 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
PURE WINGS 3 140mm PWM
Wydajny, Progresywny, Cichy
Dzięki niskim minimalnym obrotom i wysokiej prędkości maksymalnej, Pure Wings 3 140mm PWM są idealnym dodatkiem do komputerów PC do każdego zastosowania. Wentylator oferuje wyjątkową niezawodność i zapewnia długotrwałe działanie w konfiguracji gamingowej.
- Zoptymalizowana rama wentylatora zapewnia wyjątkową wydajność na chłodnicach
- Nowo zaprojektowane łopatki wentylatora i zmieniony kąt zapewniają wyjątkowe ciśnienie powietrza
- Pure Wings 3 140mm PWM może pracować z bardzo niskimi minimalnymi obrotami, co zapewnia bardzo cichą pracę
- Łożysko rifle o długiej żywotności gwarantuje okres eksploatacji wynoszący 80.000 godzin
- Koncepcja produktu, projekt i kontrola jakości w Niemczech
| Informacje o produkcie | |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1200 obr./min |
| Podświetlenie | Nie |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 14 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Poziom hałasu | 21.9 dB |
| Wymiary |
140 x 140 x 25 mm |
| Waga | 180 g |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
36 mies.
Rodzaj chłodzenia:
Aktywne
Liczba wentylatorów:
1
- Οι μάρκες μας