-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Wentylator - CT140 EX ARGB (3x140mm, PWM, łączenie magnetyczne) Biały
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
CL-F191-PL14SW-A
275.41
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
1
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.89 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4711475644625 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Wentylator - CT140 EX ARGB (3x140mm, PWM, łączenie magnetyczne) Biały
| Informacje o produkcie | |
| Podstawka / Blok CPU | Brak |
| Radiator | Brak |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1800 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 500 obr./min |
| Przepływ powietrza | 90.3 cfm |
| Podświetlenie | ARGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Wentylator | 14 cm |
| Poziom hałasu | 30.7 dB |
| Wymiary |
140 x 140 x 25 mm |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Rękojmia
Gwarancja:
24 mies.
Rodzaj chłodzenia:
Aktywne
Liczba wentylatorów:
3
- Οι μάρκες μας