-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Wentylator CPU T120 RGB Czarny
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
RC-TR120-B1
245.12
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
5
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.993 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 5056547200194 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Wentylator CPU NZXT T120 RGB
T120 RGB to wysokowydajne chłodzenie. Jest równie efektywny, co efektownie wyglądający dzięki eleganckiej, aluminiowej osłonie ciepłowodu. Zapewnia doskonałą wydajność termiczną w małym opakowaniu.
Najważniejsze cechy:
- Aluminiowa osłona ciepłowodu dyskretnie ukrywa miedziane rury
- 4 przewodzące miedziane ciepłowody z technologią Direct Contact pozwalają na maksymalny transfer ciepła z procesora do chłodnicy-
- Zapewnia wysokie ciśnienie statyczne, przepuszczając dużo powietrza przez chłodnicę, zapewniając doskonałe chłodzenie
- Zawiera wsporniki mocujące i akcesoria montażowe do płyt głównych Intel i AMD
- Smukły kształt radiatora zapewnia wystarczająco dużo miejsca na dodatkowy wentylator, aby jeszcze bardziej zwiększyć efektywność chłodzenia w tylnej części komputera
- Zawiera 1 gram wysokowydajnej pasty termicznej NZXT
- Efektowne podświetlenie RGB
- F120 RGB oferuje możliwość zarządzania oświetleniem RGB za pomocą NZXT CAM
| Informacje o produkcie | |
| Gniazdo procesora | LGA1700 LGA1151 Socket AM5 LGA1150 LGA1155 LGA1156 LGA1200 Socket AM4 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1800 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 500 obr./min |
| Przepływ powietrza | 50.18 cfm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Poziom hałasu | 27.5 dB |
| Wymiary |
120 x 66 x 159mm |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
24 mies.
Rodzaj chłodzenia:
Aktywne
Liczba wentylatorów:
1
Gniazdo procesora:
LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1156, LGA1200, LGA1700, Socket AM4, Socket AM5
- Οι μάρκες μας