-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
Wentylator Aspect 14 PWM 140 mm czarny
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
6
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.19 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 7340172703358 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Wentylator Fractal Design Aspect 14 PWM Black
Opierając się na podstawowej funkcjonalności popularnych na rynku, takich jak Dynamic i Prisma, seria Aspect wprowadza ekscytującą nową estetykę do gamy fanów Fractal. Godne uwagi cechy to aerodynamiczne rozpórki stojana zmniejszające turbulencje, technologia Trip Wire zwiększająca wydajność ostrza, łożyska karabinowe i wbudowane wsparcie łańcucha w celu uproszczenia zarządzania kablami.
- Mniejsze turbulencje dzięki aerodynamicznym rozpórkom stojana
- Technologia Trip Wire wprowadza warstwę mikroturbulentną dla zwiększenia wydajności ostrza
- Sterowanie PWM z szerokim zakresem prędkości obrotowej
| Informacje o produkcie | |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1700 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 500 obr./min |
| Przepływ powietrza | 78 cfm |
| Podświetlenie | Nie |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 14 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Poziom hałasu | 10 dB |
| Wymiary |
140 x 140 x 25 mm |
| Waga | 155 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
- Οι μάρκες μας