-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Waga łazienkowa cyfrowa BAMBOO EBS012
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
EBS012
170.65
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
10
Τεμ.
|
| Βάρος: | 1.044 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 5901299917527 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Waga łazienkowa cyfrowa BAMBOO
Ultra cienka waga elektroniczna specjalnie zaprojektowana dla tych, którzy dbają o swoje zdrowie i kondycję fizyczną. Stylowe wzornictwo, duży wyświetlacz, łatwe użytkowanie.
| Informacje o produkcie | |
| Obciążenie (maks.) | 180 kg |
| Dokładność pomiaru | 0.1 kg |
| Jednostki miar | kg lb st. |
| Pomiar | Masa ciała |
| Funkcje specjalne |
- Uruchamianie za pomocą funkcji foot-tap |
| Zasilanie | Baterie |
| Kolor | Drewno |
| Wymiary |
300 x 300 mm |
| Waga | 1.115 kg |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
24 mies.
Obciążenie (maks.):
180 kg
- Οι μάρκες μας