-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
Waga dziecięca dla niemowląt bebe
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
30
Τεμ.
|
| Βάρος: | 2.14 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 5901299954935 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Nowoczesna, elektroniczna waga dla niemowląt, dzięki której możesz kontrolować wagę dziecka. Regularne sprawdzanie wagi dziecka pomaga nadzorować jego prawidłowy rozwój. Czytelny wyświetlacz wyświetlacz ciekłokrystaliczny ułatwia odczytywanie wskazań. Urządzenie posiada funkcję tarowania oraz funkcję HOLD ułatwiającą zważenie ruchliwego niemowlęcia. Ergonomiczny kształt wagi zapewnia dziecku wygodę i bezpieczeństwo podczas ważenia. Waga dla niemowląt Esperanza, to najlepszy sposób, aby monitorować rozwój i zdrowie dziecka.
| Informacje o produkcie | |
| Obciążenie (maks.) | 20 kg |
| Dokładność pomiaru | 0.01 kg |
| Jednostki miar | kg g st. lb |
| Pomiar | Masa ciała |
| Podstawa antypoślizgowa | Tak |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Kolor | Biały |
| Wymiary wyświetlacza |
Ekran LCD: 60 x 25 [mm] |
| Wymiary |
55.5 x 32.3 x 3.0 [cm] |
| Oznaczenia | |
- Οι μάρκες μας