-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
USB-C Metal 2.5Gb ps Ethernet Adapter
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
C31METAL25LAN
144.87
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
8
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.07 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 8595611703898 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
USB-C Metal 2.5Gb ps Ethernet Adapter
- Nowoczesna, ultraszybka karta sieciowa, która zapewni Twojemu laptopowi, tabletowi lub komputerowi z portem USB-C lub Thunderbolt3 łatwe, szybkie i niezawodne połączenie z siecią firmową i Internetem. Adapter może działać z prędkością 10/100/1000/2500 Mb / s, dzięki czemu możesz wygodnie korzystać z szybkiego łącza internetowego bez żadnych zakłóceń.
- Adapter nie wymaga zewnętrznego źródła zasilania i obsługuje szeroką gamę systemów operacyjnych, od Windows i macOS po Linux. Umożliwia również połączenie Ethernet w systemie Android.
- Adapter jest przeznaczony do długotrwałej pracy z maksymalną prędkością, a jego wysokiej jakości ochrona cieplna zapewnia przewidywaną żywotność ponad 60 miesięcy. Dodatkowo metalowa obudowa chroni adapter przed uszkodzeniem i zarysowaniem.
| Informacje o produkcie | |
| Długość przewodu | 30 cm |
| Rodzaj | Adapter Kabel |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Złącza #1 | RJ45 Żeńska |
| Złącza #2 | USB Typ C Żeńska |
| Wymagania sprzętowe |
System operacyjny: Windows 7/8 / 8.1 / 10, macOS X, Linux, Android, Chrome OS |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 35 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
Τύπους:
Adapter, Kabel
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
24 mies.
Zastosowanie:
Komputerowy
- Οι μάρκες μας