-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Trymer wielofunkcyjny 09855-1216
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
09855-1216
126.94
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
13
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.471 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4015110007517 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Trymer do brody i precyzyjnej stylizacji GroomsMan Pro
- Zdejmowane ostrza ułatwiają czyszczenie
- Ergonomiczna rączka, która nie wyślizguje się z dłoni, zapewnia bezpieczne przycinanie
- W zestawie końcówki z grzebykami do 9 różnych długości strzyżenia
| Informacje o produkcie | |
| Zastosowanie | Całe ciało |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Czas ładowania | 12 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 60 min |
| Min. długość strzyżenia (zarost) | 0.7 mm |
| Maks. długość strzyżenia (zarost) | 12 mm |
| Stosowanie na sucho | Tak |
| Stosowanie na mokro | Nie |
| Szerokość ostrza | 30 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny Srebrny |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
24 mies.
Stosowanie na mokro:
Nie
Stosowanie na sucho:
Tak
- Οι μάρκες μας