-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Transmiter Bluetooth 5.1, audio
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
BT0061
224.17
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
10
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.052 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4052792065374 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
- Wersja Bluetooth 5.1
- Typ interfejsu 1x wtyczka stereo 3,5 mm, 1x wysuwana wtyczka mono 3,5 mm, 1x port wyjściowy AUX
- Odległość robocza do 7 m
- Pojemność baterii 3,7 V, 200 mAh, polimerowa bateria litowo-jonowa
- Port ładowania USB-C
- Wejście portu ładowania DC 5 V/1 A
- Długość kabla ładującego 80 cm
- Czas ładowania Około 2,5 godziny
- Czas pracy do 10 godzin
- Wskaźnik LED Tak
- Zakres częstotliwości 24022480 MHz
- Moc transmisji (2,4G) 2512 mW max.
- Szybkość transferu 48 Mbit/s
- Pobór mocy 22 mA
- Typ anteny Antena krosowa, 2dBi
- Temperatura pracy -10°C45°C
- Wilgotność robocza
| Informacje o produkcie | |
| Interfejs | Bluetooth |
| Liczba kanałów audio | 5.1 |
| Złącza | 1x 3,5mm minijack Słuchawki |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
6,15x3,95x1,31 cm |
| Waga | 14 g |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
24 mies.
Interfejs:
Bluetooth
Liczba kanałów audio:
5.1
- Οι μάρκες μας