-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Suszarko-lokówka 800W AS226E
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
BRAS226E
198.03
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
26
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.952 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 3030050197556 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Suszarko-lokówka 800W AS226E
- Lekka wszechstronność
- Stylizacja i zwiększanie objętości
- Moc: 800 W
- IONTEC dla wygładzenia
- Pojedynczy, łatwy w obsłudze przełącznik suwakowy
- 2 wymienne nasadki z bezpieczną blokadą
- Dysza do suszenia
- Owalna szczotka termiczna do nadawania objętości
- Wyjmowany tylny filtr ze wskaźnikiem
- Szczotka czyszcząca
| Informacje o produkcie | |
| Moc | 800 W |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Liczba ustawień temperatury | 3 |
| Zimny nadmuch | Tak |
| Jonizacja | Tak |
| Nasadki |
|
| Akcesoria w zestawie |
Szczotka czyszcząca |
| Kolor | Czarny |
| Długość przewodu zasilającego | 195 cm |
| Oznaczenia | |
Długość przewodu zasilającego:
195 cm
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
24 mies.
Liczba ustawień temperatury:
3
- Οι μάρκες μας