-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
Smartwatch Fit FW55 Aurum Pro złoty
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
5
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.201 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 5908235977119 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Wszechstronny i świetnie wyposażony smartwatch z możliwością rozmowy telefonicznej i sterowania muzyką. Wewnątrz bardzo pojemna bateria wystarczająca nawet na 10 dni używania lub 30 dni czuwania oraz czujnik gwarantujący wiarygodne pomiary parametrów zdrowotnych i sportowych, z czego stały 24h pomiar tętna. Posiada duży bezramkowy ekran, który spersonalizujesz wg własnych upodobań oraz mnóstwo gotowych tarcz.
| Informacje o produkcie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android iOS |
| Przekątna ekranu | 1,7'' |
| Rozdzielczość | 240 x 280 |
| Typ matrycy | IPS LCD |
| Procesor |
Realtek 8762C |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Funkcje |
|
| Bateria |
Li-ion 230 mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 6 dni |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Koperta | 48 mm |
| Kolor | Złoty |
| Wymiary |
255 × 38 × 10 mm |
| Waga | 46 g |
| Oznaczenia | |
- Οι μάρκες μας