-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
Smartwatch FW110 Titan Chronos Czarny
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
8
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.397 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 5908235978161 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Smartwatch FW110 Titan Chronos
Wytrzymałość, technologia i styl bez kompromisów
Postaw na zegarek, który nie zna ograniczeń. Maxcom FW110 Titan Chronos to smartwatch dla osób, które cenią sobie niezawodność i wyjątkowy design. Przekonaj się, jak technologia łączy się z militarną wytrzymałością, oferując sprzęt, na którym możesz polegać w każdej sytuacji.
| Informacje o produkcie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS Android |
| Przekątna ekranu | 1,43'' |
| Rozdzielczość | 466 x 466 |
| Typ matrycy | AMOLED |
| Pamięć wewnętrzna | 256 MB |
| Procesor |
ATS3085L |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Funkcje |
|
| Bateria |
450 mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 10 dni |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Koperta | 48 mm |
| Akcesoria w zestawie |
Pasek: 1×Silikon, 1×stal nierdzewna premium, 22 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
54×50×14.4 mm |
| Waga | 75 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
- Οι μάρκες μας