-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
Podgrzewany pojemnik na żywność Lunch Box LB330 miętowy
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
8
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.456 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 5902221620560 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Podgrzewany pojemnik na żywność Lunch Box LB330 miętowy
Elektryczny podgrzewacz na żywność Lunch Box LB330 mint to połączenie funkcjonalności i mobilności. Solidnie i estetycznie wykonane urządzenie wyposażone jest w element grzewczy PTC, który umożliwia podgrzanie jedzenia do 60° C w ciągu 20 minut. Podgrzewacz zamykany jest szczelnie na zatrzaski, które blokują dostęp powietrza. Dzięki temu posiłek zachowuje świeżość na dłużej. Lunch Box LB330 mint to rozwiązanie dla ludzi ceniących aktywność i zdrową dietę. Idealnie sprawdzi się w pracy, na studiach, w podróży i na działce.dtrzymywać jego temperaturę. Praca urządzenia sygnalizowana jest przez diodę kontrolną.
- Elektryczny podgrzewacz żywności
- Wyjmowane pojemniki z możliwością mycia w zmywarce
- Zasilanie sieciowe 230V
- Podgrzewanie posiłków w krótkim czasie: 60° C w ciągu 20 minut!
Komfortowe podgrzewanie posiłków
Urządzenie wyposażone jest w element grzewczy PTC, który umożliwia podgrzanie jedzenia do 60° C w ciągu 20 minut. Szczelnie zamknięcie umożliwia utrzymanie temperatury posiłku.
Dwa wyjmowane pojemniki
Lunch Box składa się z dwóch wyjmowanych pojemników, które są łatwe do umycia także w zmywarce. Pojemnik główny 1,1 litra oraz pojemnik dodatkowy 0,5 litra z pokrywką np. na sos.
Zasilanie sieciowe 230V
Dzięki zasilaniu z gniazda 230V możesz podgrzać posiłek, a także podtrzymywać jego temperaturę. Praca urządzenia sygnalizowana jest przez diodę kontrolną.
| Informacje o produkcie | |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Pojemność | 1.6 l |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Miętowy |
| Wysokość | 16 cm |
| Szerokość | 23 cm |
| Głębokość | 10.5 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
- Οι μάρκες μας