-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Maszynka do włosów HOME PRO 300 20102-0460
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
20102-0460
Εξαντλημένα
189.11
| Εισάγετε το email σας |
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Μη διαθέσιμο
|
| Βάρος: | 0.978 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 5996415034240 |
- WYJĄTKOWA WYDAJNOŚĆ ZA KAŻDYM RAZEM : Mocny silnik i ostrze ze stali wysokowęglowej zapewniają najlepsze rezultaty.
- GRZEBIENIE PROWADZĄCE SECURE FITTM:Wygodne, niezsuwające się z ostrza nasadki dla szybkiego i płynnego strzyżenia.
- REGULOWANA DŹWIGNIA STOŻKOWA: Dźwignia do płynnej regulacji długości strzyżenia umożliwia łatwe cieniowanie włosów
| Informacje o produkcie | |
| Zastosowanie | Głowa |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Liczba pozycji strzyżenia | 8 |
| Min. długość strzyżenia (włosy) | 1 mm |
| Szerokość ostrza | 45 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry |
Wymiary opakowania: 88 x 158 x 255 mm |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
24 mies.
Min. długość strzyżenia (włosy):
1 mm
- Οι μάρκες μας