-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Łyżka kuchenna 1027299
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
1027299
177.17
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
15
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.2 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 6424002009665 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
- Długość: 29 cm, materiał: tworzywo/silikon, kolor: czarny/pomarańczowy
- Lekka, poręczna i praktyczna łyżka, doskonale sprawdzi się podczas gotowania lub serwowania potraw
- Wygodna w użyciu dzięki długiemu uchwytowi, silikonowa krawędź ułatwia zbieranie sosu ze ścianek naczynia, specjalna podpórka zapobiega zabrudzeniu blatu i kuchenki oraz umożliwia położenie łyżki na rączce patelni
- Silikonowa krawędź nie rysuje powierzchni naczynia, wewnętrzna podziałka do odmierzania: 5 ml (łyżeczka do herbaty), 15 ml (łyżka stołowa) i 50 ml
- Praktyczny otwór do zawieszania, łatwa w utrzymaniu czystości, można myć w zmywarce, wyprodukowano w Finlandii
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Łyżka |
| Pojemność | 50 ml |
| Materiał | Silikon Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Kolor | Czarny Pomarańczowy |
| Długość | 29 cm |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
24 mies.
- Οι μάρκες μας