-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
Listwa zasilająca S8 FA RACK 3M-8 gniazd
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
28
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.802 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 5904743366407 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Specjalna wersja modelu acar acar S8 RACK dedykowana do szaf 19".
Zabezpiecza przed przepięciami do ośmiu urządzeń zainstalowanych w szafie podzespołów.
Wyposażony w podświetlany wyłącznik, wygodny automatyczny bezpiecznik i szybkie warystory.
Urządzenie dostarczane jest z blachami mocującymi, które pozwalają zainstalować je jako moduł 2U.
10 lat gwarancji.
| Informacje o produkcie | |
| Liczba gniazd typu E | 8 |
| Długość przewodu zasilającego | 3 m |
| Kolor | Czarny |
| Wtyczka | Europejska (French) |
| Ochrona linii danych | Nie |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe (OVP) |
| Włącznik | Tak |
| Montaż | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Wymiary |
445 x 54 x 55mm |
| Waga | 0.48 kg |
| Pozostałe parametry |
- Napięcie znamionowe urządzenia: 230 V |
| Oznaczenia | |
- Οι μάρκες μας