-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
Listwa zasilająca S8 3M czarna 8 gniazd
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
30
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.709 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 5904743365608 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Acar S8 to zabezpieczenie przeciwprzepięciowe ośmiu urządzeń. Podświetlany wyłącznik, wygodny automatyczny bezpiecznik, cztery możliwe kierunki ułożenia sznura sieciowego, estetyczne wzornictwo, konstrukcja z wysokiej jakości niepalnego tworzywa, szybkie warystory, a także 3 letnia gwarancja oraz niska cena gwarantują najbardziej trafny wybór do biura i domu.
| Informacje o produkcie | |
| Liczba gniazd typu E | 8 |
| Długość przewodu zasilającego | 3 m |
| Wtyczka | Europejska (French) |
| Ochrona linii danych | Nie |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe (OVP) |
| Włącznik | Tak |
| Montaż | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
445 x 54 x 55mm |
| Waga | 0.48 kg |
| Pozostałe parametry |
- Napięcie znamionowe urządzenia: 230 V |
| Oznaczenia | |
- Οι μάρκες μας