-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
Listwa przeciwprzepięciowa LXA 816, 3L, 3,0m, czarna
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
6
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.866 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 5901966004291 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Modele Serii LXA 816 są nową linia produktową firmy Lestar dająca nowe możliwości użytkownikom, 8 gniazd z uziemieniem , nowa ergonomia , możliwość ułożenia przewodu zasilającego w 4 kierunkach oraz wyłącznik , który jest zabezpieczony przed przypadkowym wyłączeniem.
Zalecane do: komputerów biurowych typu PC, komputerów domowych typu PC, szybkich modemów, rozbudowanych faksów biurowych, drukarek laserowych, fotokopiarek biurowych, rzutników biurowych, nowoczesnych telewizorów .urządzeń kina domowego itp.
| Informacje o produkcie | |
| Liczba gniazd typu E | 8 |
| Długość przewodu zasilającego | 3 m |
| Kolor | Czarny |
| Wtyczka | Europejska (French) |
| Ochrona linii danych | Nie |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe (OVP) |
| Włącznik | Tak |
| Montaż | Podłoże Ściana |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Wymiary |
480 x 52 x 38 mm |
| Waga | 0.675 kg |
| Pozostałe parametry |
- Wskaźnik prawidłowego działania układu ochronnego |
| Oznaczenia | |
- Οι μάρκες μας