-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
Listwa przeciwprzepięciowa LF-530WA, 3L EMI/RFI, 3,0m, czarna
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
8
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.625 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 5901966000736 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Niezbędne zabezpieczenie twojego sprzętu elektroniczenego przed przepięciami i zakłóceniami w sieci.
Co czyni grupę filtrów LESTAR Power Master High liderami w swojej klasie? Pełna ochrona przeciwprzepięciowa 3 lini zasilania z podwyższonymi wartościami 613 Jouli i 22,000 Amper zabezpieczenia. Układ filtrujący zakłócenia symetryczne i niesymetryczne do 60dB, 5 lat gwarancji w standardzie.
Zalecane do: komputerów biurowych typu PC, komputerów domowych typu PC, telewizorów LCD i plazmowych, drukarek laserowych, większych domowych urządzeń elektrycznych, odtwarzacze CD, kasy fiskalne.
| Informacje o produkcie | |
| Liczba gniazd typu E | 5 |
| Długość przewodu zasilającego | 3 m |
| Kolor | Czarny |
| Wtyczka | Europejska (French) |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe (OVP) |
| Włącznik | Tak |
| Montaż | Ściana |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Wymiary |
- Szerokość: 66 [mm] |
| Waga | 550 g |
| Pozostałe parametry |
- Tłumienie: 100kHz÷35MHz-60dB; 35MHz÷60Hz-50dB |
| Oznaczenia | |
- Οι μάρκες μας