-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Dysk SSD NVMe 1.4 Gen4 250GB M.2 2280 3500/1800MB/s
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
G440E250G
Εξαντλημένα
276.33
| Εισάγετε το email σας |
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Μη διαθέσιμο
|
| Βάρος: | 0.033 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4719331860035 |
| Informacje o produkcie | |
| Model |
4000E |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 250 GB |
| Interfejs dysku | PCIe 4.0 |
| Prędkość odczytu | 3500 MB/s |
| Prędkość zapisu | 1800 MB/s |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 1500000 h |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 2.3 mm |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
60 mies.
Format szerokości:
M.2 2280
Typ dysku:
SSD
Typ napędu:
Wewnętrzny
- Οι μάρκες μας