-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Dysk SSD NS100 128GB SATA3 2.5 520/440MB/s
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
LNS100-128RB
144.91
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
30
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.06 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 843367116188 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
| Informacje o produkcie | |
| Model |
NS100 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 128 GB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| TBW | 60 TB |
| Prędkość odczytu | 520 MB/s |
| Prędkość zapisu | 440 MB/s |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 7 mm |
| Szerokość | 69.85 mm |
| Głębokość | 100.2 mm |
| Waga | 34 g |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
36 mies.
Format szerokości:
2,5'' (SFF)
Typ dysku:
SSD
Typ napędu:
Wewnętrzny
- Οι μάρκες μας