-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Dysk SSD NM620 256GB NVMe M.2 2280 3300/1300MB/s
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
LNM620X256G-RNNNG
Εξαντλημένα
247.12
| Εισάγετε το email σας |
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Μη διαθέσιμο
|
| Βάρος: | 0.04 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 843367123148 |
| Informacje o produkcie | |
| Model |
NM620 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 256 GB |
| Interfejs dysku | PCIe 3.0 |
| TBW | 125 TB |
| Prędkość odczytu | 3300 MB/s |
| Prędkość zapisu | 1300 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 92 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 240 K |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 2.45 mm |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Waga | 9 g |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
60 mies.
Format szerokości:
M.2 2280
Typ dysku:
SSD
Typ napędu:
Wewnętrzny
- Οι μάρκες μας