-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
Dysk SSD Exceria G3 1TB 2280 PCIe5.0 10000/8900 MB/s
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
30
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.072 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4582761161504 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Exceria G3
Pierwszy Krok Ku Wydajności PCIe 5.0
Zrób pierwszy krok ku wydajności PCIe 5.0. Seria KIOXIA EXCERIA G3 SSD, model podstawowy obsługujący PCIe 5.0, wynosi wydajność na nowy poziom, osiągając do 10000 MB/s sekwencyjnej prędkości odczytu. Przyspiesza nie tylko codzienne zadania na komputerze, lecz także obsługuje aplikacje AI i pomaga stworzyć komfortowe środowisko do gier. Dzięki pamięci flash 3D BiCS FLASH ta zaktualizowana seria SSD oferuje teraz do 2 TB pojemności w formacie M.2 2280, odpowiednim zarówno do komputerów stacjonarnych, jak i laptopów.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Exceria G3 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | PCIe 5.0 |
| TBW | 600 TB |
| Prędkość odczytu | 10000 MB/s |
| Prędkość zapisu | 8900 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 1300 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 1450 K |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 1500000 h |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 2.38 mm |
| Szerokość | 22.15 mm |
| Głębokość | 80.15 mm |
| Waga | 5.7 g |
| Oznaczenia | |
- Οι μάρκες μας