-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
Chłodzenie wodne MasterLiquid 240 Atmos II LCD ARGB
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
5
Τεμ.
|
| Βάρος: | 2 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4719512159668 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Chłodzenie wodne MasterLiquid 240 Atmos II LCD ARGB
Nowoczesne chłodzenie wodne CPU Cooler Master MasterLiquid 240 Atmos II LCD w kolorze czarnym. Wyposażone w ekran LCD, który możesz dostosować, wyświetlając statystyki systemowe, GIF-y, obrazy, przewijany tekst i inne treści. Dzięki niskoprofilowej konstrukcji pompy świetnie sprawdza się także w mniejszych obudowach. Zapewnia doskonałą wydajność chłodzenia, cichą pracę i szerokie możliwości personalizacji - idealne połączenie stylu, mocy i funkcji.
| Informacje o produkcie | |
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | LGA1200 LGA1700 LGA1851 Socket AM5 LGA1150 LGA1151 LGA1155 LGA1156 Socket AM4 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2500 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 690 obr./min |
| Przepływ powietrza | 141.4 cfm |
| Podświetlenie | ARGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Cieczą |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 9-pin |
| Poziom hałasu | 36 dB |
| Wymiary |
|
| Waga | 1.41 kg |
| Oznaczenia | |
- Οι μάρκες μας