-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
Chłodzenie wodne - AIO TH240-S V3 ARGB
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
2
Τεμ.
|
| Βάρος: | 3.1 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4711658545923 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Chłodzenie cieczą typu AIO TH240-S V3 z synchronizacją podświetlenia ARGB
Model TH240-S V3 ARGB Sync wyróżnia się stylową, kwadratową głowicą pompy z segmentowym wyświetlaczem LCD oraz zdejmowaną górną osłoną, którą można obrócić, aby dopasować orientację do konfiguracji komputera. Konstrukcja wentylatora w jednej ramce zapewnia lepsze zarządzanie przewodami i ułatwia montaż. W połączeniu z wydajnymi wentylatorami ARGB osiągającymi prędkość do 2500 obr./min, zestaw zapewnia wyjątkową wydajność chłodzenia.
| Informacje o produkcie | |
| Podstawka / Blok CPU | Miedziany |
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | LGA1700 Socket AM5 Socket AM4 LGA1851 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2500 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 500 obr./min |
| Podświetlenie | ARGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Cieczą |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 3-pin 4-pin |
| TDP | 365 W |
| Wymiary |
|
| Oznaczenia | |
- Οι μάρκες μας