-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Chłodzenie procesora ASTRIA 200 ARGB Lighting (TDP 210W, 120mm)
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
CL-P119-AL12SW-A
165.11
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
11
Τεμ.
|
| Βάρος: | 1 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4711475640931 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
| Informacje o produkcie | |
| Podstawka / Blok CPU | Aluminium |
| Gniazdo procesora | LGA1151 LGA1851 LGA2011 LGA1155 LGA1156 LGA1200 LGA1700 LGA1150 Socket AM4 Socket AM5 LGA2066 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 500 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 1800 obr./min |
| Przepływ powietrza | 65 cfm |
| Podświetlenie | ARGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 3-pin 4-pin |
| Ilość rurek Heatpipe | 4 |
| TDP | 210 W |
| Poziom hałasu | 26.8 dB |
| Wymiary |
124 x 93 x 160 mm |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Rękojmia
Gwarancja:
24 mies.
Rodzaj chłodzenia:
Aktywne
Liczba wentylatorów:
1
Gniazdo procesora:
LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1156, LGA1200, LGA1700, LGA1851, LGA2011, LGA2066, Socket AM4, Socket AM5
- Οι μάρκες μας