-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Chłodzenie CPU CNPS9X PERFORMA PLUS ARGB czarne
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
CNPS9X PERFORMA PLUS BLACK
123.60
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
13
Τεμ.
|
| Βάρος: | 1 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 8809213765414 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
| Informacje o produkcie | |
| Gniazdo procesora | LGA1700 Socket AM5 LGA115X LGA1200 Socket AM4 LGA1851 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2000 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 600 obr./min |
| Przepływ powietrza | 69.12 cfm |
| Podświetlenie | ARGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Ilość rurek Heatpipe | 4 |
| Poziom hałasu | 29.7 dB |
| Wymiary |
157 x 122 x 77 mm |
| Waga | 0.71 kg |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
24 mies.
Rodzaj chłodzenia:
Aktywne
Liczba wentylatorów:
1
Gniazdo procesora:
LGA115X, LGA1200, LGA1700, LGA1851, Socket AM4, Socket AM5
- Οι μάρκες μας